Wywiad z Dyrektorem Sprzedaży UWI Inwestycje S.A. podczas wiosennej edycji Targów Mieszkań i Domów w Poznaniu 2019
wywiad-dyrektor-sprzedazy-uwi
wywiad-dyrektor-sprzedazy-uwi

W dniach 2-3 marca 2019 roku na Międzynarodowych Targach Poznańskich odbyła się wiosenna edycja Targów Mieszkań i Domów. Wydarzenie organizowane jest dwa razy do roku przez Nowy Adres i tradycyjnie już – również ta edycja – przyciągnęła dużą liczbę odwiedzających, poszukujących wymarzonego lokum, jak i wystawców – deweloperów, biur nieruchomości, doradztwa kredytowego oraz firmy zajmujące się wykończeniem wnętrz. Nie zabrakło też poznańskiego dewelopera UWI Inwestycje S.A. Zapraszamy do przeczytania wywiadu z Dyrektorem Sprzedaży Panią Darią Miszczyk.

1) Jak oceniają Państwo frekwencję podczas bieżącej edycji Targów?

– W Targach Mieszkań i Domów bierzemy udział już od ponad 10 lat, czyli praktycznie od samego początku. Jesteśmy dumni z faktu, że możemy być częścią wydarzenia, które na stałe wpisało się w kalendarz imprez tego typu organizowanych w Poznaniu. Każdego roku obserwujemy wzrost liczby odwiedzających, w tym osób zainteresowanych zakupem mieszkania na rynku pierwotnym. Takie spotkania, to dla nas zawsze okazja nie tylko do zaprezentowania aktualnej oferty, ale również do wymiany spostrzeżeń i poznania bliżej naszych klientów i ich potrzeb.

2) Co nowego Państwo mają w ofercie?

Aktualnie w ofercie posiadamy 2 inwestycje :
– Kameralną Willę Znanieckiego na Piątkowie, która jest zwieńczeniem świetnie odebranego przez rynek osiedla BOTANIKA.
oraz
– Nowe Osiedla Malta Wołkowyska, która zakłada stworzenie nowoczesnej przestrzeni osiedlowej w bezpośrednim sąsiedztwie terenów rekreacyjnych MALTA (tu warto zaznaczyć, że do jeziora mieszkańcy mają jedynie 200 metrów) jak i pełnej infrastruktury miejskiej dającej dostęp do sklepów, szkół oraz komunikacji.

W myśl hasła „blisko wszystko” przekształcamy bardzo atrakcyjne tereny, kiedyś industrialne, w nowoczesne osiedle mieszkaniowe o świetnej lokalizacji. MALTA Wołkowyska zakłada stworzenie 1000 mieszkań w 4 etapach budujących nowoczesną enklawę mieszkaniową.

3) Wspomniała Pani o Willi Znanieckiego. Na czym polega jej wyjątkowość?

Willa Znanieckiego oferuje wszelkie zalety domu jednorodzinnego takie jak: własny ogródek, prywatny parking, idealnie skrojona duża przestrzeń mieszkalna jak i zalety życia w centrum miasta. Dodatkowo warto tu wspomnieć o twórcach projektu Willi czyli wielokrotnie nagradzanej pracowni projektowej CDF Architekci, która dołożyła wszelkich starań aby przestrzeń była doskonale zaprojektowana dla rodzin.

4) Czy macie Państwo obecnie jakieś programy dla klientów?

Tak, wychodząc na przeciw oczekiwaniom stworzyliśmy program partnerski dający korzyść zarówno aktualnym klientom kupującym mieszkanie jak i ich znajomym, budując dzięki temu SPOŁECZNOŚĆ UWI. Praca na przestrzeni 27 lat stworzyła prawie 8 tysięcy mieszkań dając przestrzeń życiową dużej grupie społecznej. Dzięki atrakcyjnym lokalizacją oraz staranności projektowej i wykończeniowej nowi klienci to bardzo często znajomi bądź rodzina naszych już aktualnych mieszkańców. Tworząc nową promocję chcieliśmy podziękować SPOŁECZNOŚCI UWI za zaufanie na przestrzeni lat.

5) UWI Inwestycje S.A. to także mecenas poznańskiej kultury? Skąd pomysł na tego typu wsparcie inicjatyw lokalnych?

Mecenasem to bym nas nie nazwała… (uśmiech) Po prostu jesteśmy z Poznania, tu mieszkamy, pracujemy i żyjemy od pokoleń.
POZNAŃ TO NASZ WSPÓLNY DOM!
Dlatego od początku istnienia UWI współtworzyliśmy przestrzeń miejską zarówno mieszkaniową jak i tą kulturalno publiczną, bo chcemy żyć w pięknym mieście pamiętając o jego historii. W końcu UWI to poznański Deweloper.

targi-mieszkan-domow-wiosna-2019-1-uwi

targi-mieszkan-domow-wiosna-2019-2-uwi

targi-mieszkan-domow-wiosna-2019-3-uwi

targi-mieszkan-domow-wiosna-2019-4-uwitargi-mieszkan-domow-wiosna-2019-5-uwi

targi-mieszkan-domow-wiosna-2019-6-uwi

Przeczytaj także

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij