UWI sponsorem premiery musicalu FOOTLOOSE w Teatrze Muzycznym
Premiera spektaklu Footloose
Premiera spektaklu Footloose

W sobotę 21 kwietnia 2018 r. w Teatrze Muzycznym w Poznaniu obyła się premiera amerykańskiego musicalu „Footloose”, który opowiada o konflikcie pokoleń między młodymi i starszymi. UWI Inwestycje S.A. z przyjemnością została sponsorem premiery tego ponadczasowego spektaklu.

Autorami „Footloose”, który po raz pierwszy ukazał się w roku 1998 na Broadwayu, są Dean Pitchford oraz Walter Bobbie, za muzykę zaś odpowiadał Tom Snow. Po dwudziestu latach musical doczekał się poznańskiej wersji, której reżyserem jest Jerzy Jan Połoński, kierownikiem muzycznym Jakub Kraszewski, choreografem Ewelina Adamska-Porczyk, a projektantem odpowiedzialnym za scenografię i kostiumy Mariusz Napierała.

„Footloose” przedstawia historię chłopaka, który po rozwodzie rodziców, razem z matką przeprowadza się z Chicago do małej miejscowości Beaumont w stanie Teksas, gdzie poznaje Ariel. Dziewczyna jest córką pastora, który wprowadził zakaz tańca po wypadku samochodowym, w którym zginęła grupa młodych ludzi, w tym jego syn. Dowiadując się o zakazie, główny bohater Ren wraz z nowo poznanymi osobami ze szkoły buntuje się i dąży do jego zniesienia.

Teatr Muzyczny w Poznaniu zaprasza na spektakle w terminach 22-28 kwietnia, 5-6 maja oraz 7-10 czerwca.

Premiera Footloose w Teatrze Muzycznym w Poznaniu

Premiera Footloose w Teatrze Muzycznym w Poznaniu

Premiera-Footloose-Teatr-Muzyczny-UWI-sponsorem-3

Premiera-Footloose-Teatr-Muzyczny-UWI-sponsorem-5

Premiera Footloose w Teatrze Muzycznym w Poznaniu

Premiera-Footloose-Teatr-Muzyczny-UWI-sponsorem-8

Premiera-Footloose-Teatr-Muzyczny-UWI-sponsorem-9

Premiera Footloose w Teatrze Muzycznym w Poznaniu

Premiera-Footloose-Teatr-Muzyczny-UWI-sponsorem-14

Premiera-Footloose-Teatr-Muzyczny-UWI-sponsorem-15

Przeczytaj także

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij