Rozstrzygnięcie Konkursu dla studentów UAP w Poznaniu „Mieszkać w mieście.”
konkurs dla studentów UAP
konkurs dla studentów UAP

Miło nam poinformować, że rozstrzygnięty został studencki konkurs urbanistyczno-architektoniczny „Mieszkać w mieście. Koncepcja kształtowania nowych osiedli mieszkaniowych w strukturze przestrzennej Poznania” – MALTA Wołkowyska, a w najbliższy wtorek, 2 kwietnia odbędzie się uroczyste wręczenie nagród jego laureatom.

Celem konkursu zorganizowanego przez Uniwersytet Artystyczny w Poznaniu i UWI Inwestycje S.A., było poszukiwanie nowej formuły zamieszkiwania w mieście oraz wyłonienie najlepszych, twórczych koncepcji, będących odpowiedzią na zmieniający się model życia miejskiego, potrzeby i oczekiwania współczesnych mieszkańców, a także nowe idee i wyzwania urbanistyki i architektury XXI wieku. W konkursie wzięli udział studenci Wydziału Architektury i Wzornictwa UAP z kierunków: Architektura i Design krajobrazu.

Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do odwiedzenia wystawy prac konkursowych prezentowanych w Atrium UAP od 26 marca do 6 kwietnia 2019 r.

Przeczytaj także

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij