Podziękowania od Polskiego Towarzystwa Wydawców Książek
podziekowania
podziekowania

Z przyjemnością pragniemy pochwalić się Państwu podziękowaniami od Polskiego Towarzystwa Wydawców Książek, które otrzymaliśmy za pomoc w organizacji wystawy z cyklu Mistrzowie ilustracji oraz w wydaniu katalogu wspomnianej wystawy, który stał się cennym dziełem upamiętniającym XV edycję Poznańskich Spotkań Targowych Książka dla Dzieci, Młodzieży i Rodziców. Poniżej zamieszczamy otrzymane podziękowanie oraz kilka ilustracji, które można było podziwiać podczas wystawy.

podziekowanie PSTMistrzowie ilustracji_album (1)Mistrzowie ilustracji_album (2)Mistrzowie ilustracji_album (3)Mistrzowie ilustracji_album (4)Mistrzowie ilustracji_album (5)Mistrzowie ilustracji_album (6)Mistrzowie ilustracji_album (7)Mistrzowie ilustracji_album (8)Mistrzowie ilustracji_album (9)

Przeczytaj także

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij