Konkurs dla studentów UAP w Poznaniu „Mieszkać w mieście. Koncepcja kształtowania nowych osiedli mieszkaniowych w strukturze przestrzennej Poznania”
konkurs dla studentów UAP
konkurs dla studentów UAP

To już kolejna współpraca naszej firmy z poznańskimi uczelniami wyższymi. Tym razem wspólnie z Uniwersytetem Artystycznym, organizowany jest Konkurs Studencki pt. „Mieszkać w mieście”. Koncepcja kształtowania nowych osiedli mieszkaniowych w strukturze przestrzennej Poznania”. Jego celem jest wyłonienie najlepszych, twórczych, koncepcji poszukujących nowej formuły zamieszkiwania w mieście, biorących pod uwagę uwarunkowania społeczne, kulturowe, funkcjonalno-przestrzenne, komunikacyjne, przyrodnicze i kompozycyjne, a także nowe idee i wyzwania XXI wieku.

Konkurs kierowany jest do studentów Wydziału Architektury i Wzornictwa Uniwersytetu Artystycznego i rozpoczął się z początkiem roku akademickiego 2018/2019.

Werdykt i ogłoszenie laureatów, nastąpi pod koniec stycznia 2019, o czym Państwa niezwłocznie powiadomimy.

Przeczytaj także

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij